Jaunā norēķinu un saziņas vietne SIA “Baložu Komunālā Saimniecība” klientiem

 Jaunā norēķinu un saziņas vietne SIA “Baložu Komunālā Saimniecība” klientiem

Turpinot pakalpojumu kvalitātes attīstību un reaģējot uz pašreizējās epidemioloģiskās situācijas izaicinājumiem, SIA “Baložu komunālā saimniecība” no 2022.gada piedāvā saviem klientiem arvien jaunus veidus norēķiniem un komunicēšanai ar uzņēmumu. Viens no tiem ir tiešsaistes vietnē Bill.me.

Bill.me ir pārskatāma un mūsdienīga rēķinu pārvaldības un saziņas platforma, kas nodrošina ātru informācijas apmaiņu starp klientu un pakalpojuma sniedzēju. Iedzīvotāji visos valsts reģionos jau vairākus gadus izmanto šo vietni ērtākai rēķinu apmaksai un skaitītāju rādījumu iesniegšanai.

“Spriežot pēc cilvēku atsaucības — šobrīd mūsu platformu Latvijā aktīvi lieto vairāk par 50 tūkstošiem lietotāju — arvien vairāk iedzīvotāju sāk izmantot mūsdienu tehnoloģiju iespējas savā labā,” stāsta Bill.me projektu vadītāja Alisa Dudareva.

Arī SIA “Baložu komunālā saimniecība” uzskata par savu pienākumu piedāvāt klientiem un popularizēt instrumentus, kurus tie var izmantot kvalitatīvi augstāka dzīves līmeņa sasniegšanai.

Bill.me risinājums ir profesionāli izstrādāts, uz tehnoloģijām balstīts ikmēneša rēķinu pārvaldības un skaitītāju rādījumu nodošanas rīks mūsu klientiem. Servisa priekšrocības ir īpaši viegli pamanāmas tieši šobrīd, kad epidemioloģiskā situācija ir tik sarežģīta un komunikācija ar klientiem bieži vien ir apgrūtināta.

Bill.me — vienkārši ērti

Ikvienam SIA “Baložu komunālā saimniecība” klientam būs pieejams personīgais lietotāja profils Bill.me vietnē, proti - ērts vadības panelis ātrai rēķinu saņemšanai un apmaksai, skaitītāju rādījumu noziņošanai ar vienu klikšķi un ērtai komunikācijai ar uzņēmumu. Papildus tiešsaistes vietnei ir pieejama bezmaksas mobilā lietotne iOS, Android un Huawei ierīcēm, kas nodrošina absolūto servisa lietošanas brīvību. Turklāt, Bill.me pilnībā atbilst Eiropas Savienības Vispārīgajai datu aizsardzības regulai un visaugstākajiem Visa un MasterCard maksājumu drošības standartiem.

“Mūsu pieredze liecina, ka liela nozīme ir ērtam un saprotamam rīkam. Esam priecīgi, ka laika gaitā mums izdevies apgāzt divus pastāvošos mītus – to, ka reģionos un gados vecāki iedzīvotāji kūtrāk izmanto digitālos kanālus. Gandrīz 40% no mūsu platformas lietotājiem Latvijā ir cilvēki vecumā virs 55 gadiem,” atklāj A.Dudareva.

Kā kļūt par Bill.me lietotāju?

Reģistrācija, rēķinu saņemšana, rādījumu nodošana Bill.me vietnē ir bez maksas. Visi klienti, kuri jau izmanto savu e-pastu saziņai ar SIA “Baložu komunālā saimniecība”, saņems reģistrācijas saiti. Pārējos klientus aicinām uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu iesūtīt šādu informāciju: vārds, uzvārds, klienta numurs, īpašuma adrese un e-pasta adrese.

Vairāk informācijas par Bill.me iespējām un priekšrocībām var iegūt tīmekļa vietnē www.bill.me.

BKS A5 1