Ūdensapgādes atslēgums Titurgā

Sakarā ar iekškvartāla ūdensvada avārijas remonta darbiem, plānots ūdens atslēgums šī gada 2.martā no plkst. 9:00 līdz 17:00,

Klientiem:

Kr.Barona 2, 4

Titurgas 2, 4

Uzvaras prospekts 3, 5

Zaļā iela 1, 2, 5

Ūdensapgāde var tikt atjaunota arī ātrāk, bez iepriekšēja brīdinājuma.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

ūdensapgādes atslēgums

Sakarā ar ūdensvada avārijas remonta darbiem Cālīšpurva ielā, pārtraukta ūdensapgāde vairākiem klientiem Cālīšpurva ielā, Dzērvju ielā, Everesta ielā un citās tuvumā esošajās ielās. Ūdensapgāde tiks atjaunota tiklīdz tas tehniski būs iespējams.

SIltumenerģijas atslēgums

Sakarā ar īslaicīgu SIA Baložu Siltums katlu mājas darbības pārtraukumu, nav iespējams nodrošināt siltumenerģiju (apkure, karstais ūdens) vecajos Baložos un Titurgā. Paredzamais atslēguma novēršanas laiks līdz plkst.10:00.

Ūdensapgādes atslēgums

Sakarā ar ūdensvada bojājumu, pātraukta ūdens piegāde dzīvojamām mājām

Uzvaras prospektā 2,

Uzvaras prospektā 4,

Uzvaras prospektā 6.

Tiek organizēti avārijas remonta darbi. Ūdens piegāde tiks atjaunota tiklīdz tas tehniski būs iespējams.

Ierobežota satiksme Ezera ielā

Sakarā ar avārijas remonta darbiem ierobežota transportlīdzekļu kustība Ezera ielā posmā no Rīgas ielas līdz Titurgas Ezeram.

Piekļūt īpašumiem Ezera ielā var no Titurgas puses pa Uzvaras prospektu vai pa Miglas ielu.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ūdensagādes atslēgums

Sakarā ar ūdensvada bojājumu, plkst. 22:30 pārtraukta ūdensapgāde Zaļumu prospekta un Skolas ielas rajonā (privātmājām). Tiek organizēti avārijas remonta darbi. Ūdensapgāde tiks atjaunota tiklīdz tas būs tehniski iespējams.

Par apkures sezonas ātrāku uzsākšanu

Informējam, ka dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku kopības (vai kopīpašnieku pilnvarotais pārstāvis) var pieņemt lēmumu par apkures pieslēgšanu mājai kopīpašnieku noteiktā datumā, negaidot apkures sezonas uzsākšanu Baložos. Apkuri iespējams pieslēgt ātrāk tām dzīvojamām mājām, kuru kopīpašnieki ir norēķinājušies par dzīvojamā mājā saņemtajiem siltumenerģijas pakalpojumiem aizvadītajā apkures sezonā.

Kopības lēmumu iespējams iesniegt SIA "Baložu komunālā saimniecība" birojā Krišjāņa Barona ielā 1, Baložos, kā arī iesūtīt uz e-pastu.

Dzīvojamām mājām, kurās dzīvokļu īpašnieki, vai to pilnvarotās personas, nebūs lēmuši par apkures uzsākšanas laiku, apkuri plānots pakāpeniski pieslēgt sākot ar šī gada 17.oktobri.

Īslaicīgs ūdensapgādes atslēgums

Sakarā ar elektroenerģijas padeves traucējumiem ir īslaicīgs ūdensapgādes atslēgums. Ūdensapgāde tiks atjaunota līdz plkst 22:00.