SIA „Baložu komunālā saimniecība” informē par būvniecības darbu atsākšanu objektā Rīgas ielā 16, Baložos

eraf bks es

SIA „BALOŽU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA”


Kr.Barona iela 1, Baloži, Ķekavas novads, LV-2128, Reģ.nr.40003201921, tālr./fakss 67916723, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 Preses relīze

2013.gada 2.maijs

SIA „Baložu komunālā saimniecība” informē par būvniecības darbu atsākšanu objektā Rīgas ielā 16, Baložos

   SIA “Baložu komunālā saimniecība” informē, ka objektam Rīgas ielā 16, Baložos apkures sezona tiek pārtraukta ar 2013.gada 30.aprīli un projekta „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi Rīgas ielā 16, Baloži” ietvaros siltumapgādes sistēmas rekonstrukcijas darbi tiek uzsākti 2013.gada 2.maijā. Kā arī tiek turpināti fasādes darbi, kuri uz ziemas sezonu tika apturēti būvniecības tehnoloģijām nepiemērotu laika apstākļu dēļ. Darbus veic SIA „Abama Holding”.

Līguma ietvaros paredzēts nosiltināt ēkas sienas un cokolu, renovēt jumtu un nosiltināt jumta pārsegumu, veikt koplietošanas telpu un dzīvokļu logu atjaunošanu vai nomaiņu, koplietošanas telpu durvju atjaunošanu vai nomaiņu, veikt siltumapgādes sadales sistēmas renovāciju un rekonstrukciju, ventilācijas sistēmas izveidi un rekonstrukciju.
Līguma kopējās izmaksas ir 113 939,95 LVL, tai skaitā PVN.
Darbi uzsākti 2012.gada 23.augustā.

  

Sīkākai informācijai lūdzam kontaktēties ar:
Olita Krastiņa
Valdes locekle
Tālr./fakss: 67916723
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu


 PROJEKTU „DAUDZDZĪVOKĻU MĀJU SILTUMNOTURĪBAS UZLABOŠANAS PASĀKUMI RĪGAS IELĀ 16, BALOŽOS " LĪDZFINANSĒ EIROPAS SAVIENĪBA.

FINANSĒJUMA SAŅĒMĒJS ŠĪ PROJEKTA IETVAROS IR SIA „BALOŽU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA".

PROJEKTA ADMINISTRATĪVĀS, FINANŠU UN TEHNISKĀS VADĪBAS UZRAUDZĪBU NODROŠINA LATVIJAS INVESTĪCIJU ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRA.

 Ieguldījums Tavā nākotnē!