SIA „Baložu komunālā saimniecība” pieņem

kf

SIA "Baložu komunālā saimniecība"

eu

                       SIA „BALOŽU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA”                                     


Kr.Barona iela 1, Baloži, Ķekavas novads, LV-2128, Reģ.nr.40003201921, tālr./fakss 67916723, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Preses relīze

2011. gada 14.novembrī

 

SIA „Baložu komunālā saimniecība” pieņem

Š.g.11.novembrī, Baložos, Uzvaras prospektā 31 tika nodotas ekspluatācijā rekonstruētās notekūdeņu attīrīšanas ietaises (turpmāk – NAI). NAI rekonstrukciju veica Konsorcijs „Koger un Partneri”. Līguma kopējās izmaksas bija 1 244 152,65 LVL, tai skaitā PVN un tā ietvaros tika izbūvētas jaunas saimnieciskās kanalizācijas notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas ietaises. NAI rekonstrukciju līdzfinansē ES Kohēzijas fonds un Ķekavas novada pašvaldība un tie tika veikti projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas upju baseinu pašvaldībās, 3.kārta, Baložu pilsētā” ietvaros.

Projekta realizācijās rezultātā tiks uzlabota attīrīto notekūdeņu kvalitāte, kura nonāk dabā (dīķos, upēs, jūrā), kas gala rezultātā nodrošina tīrāku vidi cilvēkam.

 

Sīkākai informācijai lūdzam kontaktēties ar:
Olita Krastiņa
Valdes locekle
Tālr./fakss: 67916723
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu


PROJEKTU „ŪDENSSAIMNIECĪBAS ATTĪSTĪBA AUSTRUMLATVIJAS UPJU BASEINU PAŠVALDĪBĀS, 3.KĀRTA, BALOŽU PILSĒTĀ" LĪDZFINANSĒ EIROPAS SAVIENĪBA.

FINANSĒJUMA SAŅĒMĒJS ŠĪ PROJEKTA IETVAROS IR SIA „BALOŽU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA".

PROJEKTA ADMINISTRATĪVĀS, FINANŠU UN TEHNISKĀS VADĪBAS UZRAUDZĪBU NODROŠINA LR VIDES MINISTRIJA.

Ieguldījums Tavā nākotnē!