Par dzeramā ūdens piegādes uzsākšanu "Baložu Venēcijā"

 

SIA „Baložu komunālā saimniecība” (turpmāk – BKS) informē, ka ir pabeigti visi nepieciešamie sagatavošanas darbi (atvienots dziļurbums, spiediena pārbaude tīklā, tīkla dezinfekcija) ūdensapgādes tīklā „Baložu Venēcija” Urbāna ielā, Absolventu ielā, Baltā ielā, Oļu ielā un Akmens ielā. Pēc tīklu dezinfekcijas, tika veikta ūdens paraugu pārbaude/testēšana – ūdens analīžu rezultāti ir atbilstoši normām.

Ar šo BKS paziņo, ka var uzsākt dzeramā ūdens piegādi Urbāna ielā, Absolventu ielā, Baltā ielā, Oļu ielā un Akmens ielā.

Lai uzsāktu ūdensapgādes pakalpojuma saņemšanu Urbāna ielas, Absolventu ielas, Baltās ielas, Oļu ielas un Akmens ielas īpašumiem, kuriem jau iepriekš bija izbūvēts ūdensvada pievads, īpašniekiem ēku ievadā jāierīko ūdens uzskaites mezgls, aprīkojot to ar C vai Racio (ne zemāk par 80) klases daudzstrūklu skaitītāju. (Ja skaitītājs ir uzstādīts jau iepriekš, tad jāpārbauda tā verifikācijas derīguma termiņu). Pēc skaitītāja uzstādīšanas jāizsauc BKS darbinieks (t. 29166467) skaitītāja noplombēšanai un skaitītāja rādījumu fiksēšanai, par ko tiks sastādīts akts. Pēc skaitītāja noplombēšanas var uzsākt pilsētas dzeramā ūdens lietošanu, kā arī jāierodās BKS pieņemšanas laikā noslēgt līgumu par ūdensapgādes pakalpojuma lietošanu.

Līguma noslēgšanai nepieciešama zemes grāmatas kopija, īpašnieka pase, telefona numurs, e-pasts, deklarētās dzīves vietas adrese, īpašumā dzīvojošo cilvēku skaits, skaitītāju nodošanas biežums katru mēnesi/ katru trešo mēnesi.

S.Meldere

Inženiertehnisko tīklu apkalpošanas nodaļas vadītāja

26005492

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu