Tiek pabeigts projekts „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Baložos, II kārta”

 

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

“BALOŽU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA”

Kr.Barona iela 1, Baloži, Ķekavas novads, LV-2128, Reģ.nr.40003201921, tālr./fakss 67916723, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Preses relīze                              2015 gada 1.jūlijs

 

Tiek pabeigts projekts „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Baložos, II kārta”

 

 

SIA „Baložu komunālā saimniecība” 2015.gada 1.jūlijā Baložu pilsētā pabeidz projektu „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Baložos, II kārta”. Projekts tika īstenots izmantojot Eiropas Savienības Kohēzijas fonda, Valsts budžeta un Ķekavas novada domes līdzfinansējumu.

2015.gada 1.jūlijā Ķekavas novada domes būvvalde pieņēma ekspluatācijā jaunos dzeramā ūdens apgādes un notekūdens savākšanas tīklus Baložu pilsētā, Ķekavas novadā. Jaunā sistēma ir izbūvēta Baložu pilsētas dārziņu sabiedrībās Titurga un Buras, Veco Baložu teritorijā, kā arī Titurgā. Galvenais būvuzņēmējs bija SIA „Binders”, būvdarbu tehnisko projektu sagatavoja SIA „Ekolat”, bet būvdarbu inženiertehnisko uzraudzību veica SIA „Lakalme”.

Līdz ar visu darbu pieņemšanu ekspluatācijā SIA „Baložu komunālā saimniecība” pabeidz ES Kohēzijas fonda, Valsts budžeta un Ķekavas novada domes līdzfinansēto projektu „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Baložos, II kārta” Nr.3.DP/3.5.1.1.0./12/IPIA/VARAM/012 par kopējo summu 5 111 632,12 EUR bez PVN. No kopējā summas 4 208 065,84 EUR ir ES Kohēzijas fonda ieguldījums,          253 388,91 EUR ir LR Valsts budžeta ieguldījums, bet 650 177,63 EUR ir ieguldījusi Ķekavas novada dome.

Projekta ietvaros kopā ir izbūvēti 14 230 m dzeramā ūdens apgādes tīkli un 16 485 m notekūdens savākšanas tīkli. Lai būtu iespējama notekūdens novadīšana, papildus ir izbūvētas arī 9 jaunas kanalizācijas sūkņu stacijas un 606 jaunas skatakas. Šāds būvdarbu apjoms nodrošina papildus pieslēgšanās iespējas aptuveni 600 mājsaimniecībām, kas ir gandrīz 2000 iedzīvotāju.

Līdz ar šo darbu pabeigšanu visā Baložu pilsētas notekūdens savākšanas aglomerācijā ir pieejami centralizēti dzeramā ūdens piegādes un notekūdens savākšanas pakalpojumi.

Kopš būvdarbu uzsākšanas ir novērota liela iedzīvotāju interese par iespējām saņemt jaunos pakalpojumus un SIA „Baložu komunālā saimniecība” jau no 2014.gada otrās puses, kur tas ir bijis iespējams, ir saskaņojusi māju pieslēgumu izbūvi. Uz šo brīdi jau visi Baložu pilsētas notekūdens aglomerācijas iedzīvotāji var vērsties SIA „Baložu komunālā saimniecība”, lai uzzinātu par iespējām pieslēgties pie centralizētā ūdens apgādes tīkla un notekūdens savākšanas tīkla.

 

 ____________________________________________________________________________________________________________

PROJEKTU

„ŪDENSSAIMNIECĪBAS PAKALPOJUMU ATTĪSTĪBA 2.KĀRTA, BALOŽU PILSĒTĀ"
LĪDZFINANSĒ EIROPAS SAVIENĪBA.

FINANSĒJUMA SAŅĒMĒJS ŠĪ PROJEKTA IETVAROS IR
SIA „BALOŽU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA".

PROJEKTA ADMINISTRATĪVĀS, FINANŠU UN TEHNISKĀS VADĪBAS UZRAUDZĪBU NODROŠINA
LR VIDES AIZSARDZĪBAS UN REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS MINISTRIJA.

Ieguldījums Tavā nākotnē!