Par SIA "Baložu siltums" iesniegto siltumenerģijas ražošanas tarifa projektu

 Ar š.g. 1.jūniju stājās spēkā jauni SIA “Baložu komunālā saimniecība” siltumenerģijas tarifi, kas bija pamatoti uz iepriekš SIA “Baložu siltums”apstiprināto siltumenerģijas ražošanas tarifu 59,59 EUR/MWh. https://sia-bks.lv/lv/tarifi/735-sprk-lemums-2022

SIA “Baložu komunālā saimniecība” siltumenerģijas gala tarifs ( ietver siltumenerģijas pārvadi un sadali, un mainīgo un fiksēto izmaksu izmaiņas) šobrīd ir 72,46 EUR/MWh.

2022. gada 23.maijā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai SIA “Baložu siltums” iesniedzis jaunu siltumenerģijas ražošanas tarifa projektu.

02.06.2022. Informācija par iesniegto tarifa projektu publicēta oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis". https://www.vestnesis.lv/op/2022/106.DA8

Atgādinām, ka 20 dienu laikā no šī paziņojuma publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" pakalpojuma lietotāji var iepazīties ar tarifa projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī iesniegt priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu SIA "Baložu siltums", Rīgas ielā 18A, Baložos, Ķekavas novadā, LV-2112, vai pa elektroniskā pasta adresi:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , vai tālruni +371 29458022, kā arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai Rīgā, Ūnijas ielā 45, fakss 67097277, elektroniskā pasta adrese:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  .

Ja tiks apstiprināts šis SIA "Baložu siltums" siltumenerģijas ražošanas tarifs, SIA “Baložu komunālā saimniecība” nāksies iesniegt SPRK tarifa projektu siltumenerģijas pārvadei un sadalei, kur ietvertas arī mainīgo un fiksēto izmaksu izmaiņas, līdz ar to siltumenerģijas iespējamais gala tarifs varētu pārsniegt 100 EUR/MWh.