Siltumenerģijas patēriņa taupīšana

Godājamie daudzdzīvokļu mājas īpašnieki!

Par taupības pasākumiem

Ņemot vērā apkures maksas būtisku sadārdzinājumu jaunajā apkures sezonā, aicinām mājas dzīvokļu īpašnieku kopību pēc iespējas īsākā laikā:

1.       Pieņemt lēmumu par mājas pilnvaroto personu ievēlēšanu (1-2 pers.), kuri turpmāk no mājas tiktu deleģēti operatīvākai apsaimniekošanas jautājumu risināšanai ar SIA "Baložu komunālā saimniecība".

2.      Pieņemt lēmumus par steidzamiem remontdarbiem siltumenerģijas patēriņa samazināšanai (atsevišķu ēkas konstrukciju siltināšana, durvju un/vai logu nomaiņa, apkures cauruļu papildus siltināšana, apkures sistēmas balansēšanas darbi un tamlīdzīgi) un šo darbu finansēšanas avotiem.

Daudzdzīvokļu mājās ir siltummezgli ar automātisku siltuma regulēšanu atkarībā no āra temperatūras. ai ir iespējams izveidot individuālu temperatūras režīmu apkurei un siltā ūdens apgādei (piemēram, uz nakti samazināt siltumnesēja temperatūru par 3 0C). Ja daudzdzīvokļu mājām netiks ievēlēta pilnvarotā persona, SIA "Baložu komunālā saimniecība" siltumapgādes režīmu izvēlēsies atbilstoši apstākļiem.

Ja nepieciešams, esam gatavi organizēt mājas dzīvokļu īpašnieku kopsapulci vai aptauju, kā arī sniegt detalizētāku informāciju un konsultācijas par enerģijas taupības pasākumiem.

Ierosinājumus un pieteikumus, lūdzam, sūtīt SIA "Baložu komunālā saimniecība" Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu